ACS-058584

Xiaomi Batarya Değişimi

Türlü sebeplerden dolayı şişmiş olan batarya değimi mutlaka değiştirilmelidir. Aksi takdirde batarya patlaması yangından tutun da birçok canlıya zarar vermeye kadar birçok zararı dokunmaktadır. Telefonun kendisine zarara vermesi ise cabası. Bu gibi sıkıntılı olan durumları yaşamamak için ise önceden tedbir almalı batarya şiştiği zaman mutlaka değiştirmeliyiz bir teknik servise götürerek.

Açıklama

Batarya değişimi ise yeni nesil insanoğlunun hayatının odak merkezi haline gelmekte olan akıllı cep telefonu bir takım bu şekilde bozulmalar, çizilmeler, aksaklıklar meydana getirmektedir. En genellik ile karşılaşılmakta olan telefon sorunlarından biri haline gelmiştir batarya problemleri. İhmal edildiği takdirde de çok büyük sorunlar, maddi ve manevi kayıplar meydana gelmektedir. Öyle ki telefona gelen zararın yanı sıra insan canı bile tehdit altına alabilecek boyuttadır batarya şişmesi, çizilmesi, sorunları. Bu gibi kayıplara sebep olacak durumların yaşanmaması için batarya şişikliği söz konusu olduğunda kesinlikle tarafımız olan teknik servise getirilmelidir. Bu batarya değişimi Acil Cep Servisi uzman kadromuz ile büyük bir dikkat ve uzmanlıkla yapılmaktadır. Çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bu değişimi yapmak yalnızca yarım saat sürmektedir. Bu yarım saatin sonunda telefon, telefon sahibine teslim edilmektedir. Yani anlayacağınız üzere yapılması üzere teslim edilen telefon gün içinde sahibine teslim edilmektedir. Batarya değişiminin yapılamayacağı bir durum söz konusu ise bu durum da telefon sahibine bildirilmektedir. Bu durumda incelemesi yapılmış olan telefon telefonun sahibine aynı şekilde teslim edilmektedir.

Batarya değişimi yapıldıktan sonraki süreç ise bataryası şişmiş olarak getirilmiş olan Xiaomi akıllı cep telefonları ustaca, çok dikkatli bir titizlik ile değişim, yapıldıktan sonra yani yeni bir bataryanın telefona takılması ile telefon ilk günkü verimi ile çalışmaya devam edecektir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 3]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Xiaomi
Model
Batarya Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir