ACS-058583

Xiaomi Ekran Değişimi

Telefon insan yaşamına oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Telefon için ise ekran özelliği oldukça önemli bir özelliktir. Telefon ekranı böylelik ile telefon kullanıcıları için oldukça çok önemlidir. Telefonu keşfetme aracı ekran sayesinde olmaktadır çünkü. Bu sebepten ekranda meydana gelen bir sorun telefonu kullanamamıza sebep olur. Bu durumda ekranda oluşan kırılma, çatlama, çizilme gibi durumlar telefon kullanımı oldukça negatif yönde etkilemektedir.

Açıklama

Ekran değişimi süreci; telefonda meydana gelmiş olan ekran ile alakalı olan çizilme, çatlama, kırılma vb gibi aksilik yaşanmış durumlarda tarafımıza bozulmuş olan telefon getirilerek uzman kadromuz tarafından son teknoloji aletlerimiz, techizatlarımız ile telefonun ekran değişimi yapılmaktadır. İlk etapta alanında uzman olan kişiler tarafından 2 saat gibi kısa bir sürede telefonun ekran değişimi yapılmaktadır. Kırılmış, çizilmiş veyahut da çizilmiş olma ekran tarafımızca çok dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılarak yuvasından sökülür. Gerekli olan temizlik yapıldıktan sonra sağlam olan, yeni ekran bu yuvaya takılır. Bu değişim yapıldıktan sonra ise Xiaomi telefonun ekran kalitesi ilk günkü kalitesine ulaşacaktır.       

Ekran hasar görmesi sebepleri ise genel olarak ilk sebep uzun süre kullanılan telefonlarda görülmekte olan ekran aşınmalarıdır. Ancak ilk sebep ise telefon yere düşüp darbe alması sonucu ekranın kırılmasıdır. Veyahut a türlü sebeplerden ötürü ekran çizilmektedir. Bu durumlar ucu keskin olan her hangi maddeye telefon ekranının sürtünmesi sonucu oluşur. Bu gibi sorunlar yaşandığında Türkiye’nin de her hangi bir noktasından telefonlarını ACİL CEP SERVİSİ olarak tarafımıza ulaştırabilmektedirler. Alanında uzun zaman çalışmış, uzman kadromuz ile çok büyük bir titizlik ve çalışma disiplini ile telefonunuza tarafımızca incelenmektedir. Bu inceleme sonucu ekran değişimi yapılan Xiaomi telefon, kullanıcısına gün içerisinde teslim edilmektedir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
Xiaomi
Model
Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir