ACS-058585

Xiaomi Kasa Değişimi

Hayatımızda oldukça önemli bir rol oynayan telefonlarda bir takım aksaklıklar ortaya çıktığı vakit yaşamımızda da bir takım aksaklıklar meydana gelmektedir. Öyle ki sosyal yaşamımızı, iş yaşamımızı bu kadar etkilemekte olan ve de oldukça sık bir şekilde kullanılmakta olan cep telefonlarında elbette ki bir takım aksaklıklar, bozulmalar ortaya çıkmaktadır. Bu aksaklıklardan biri ise kasada meydana gelen sorunlardır. Bu sorunlar ise kasanın çizilmesi, kasanın renginin solması, meydana gelen kırılmalar gibi bir takım zaman içinde meydana gelmiş olan sorunlardır. Bu sıkıntılar zaman içinde istemsiz meydana geleceği gibi aynı şekilde istemsizce oluşmuş olan kasa kırılması gibi durumlar söz konusu olmaktadır.

Açıklama

Kasa değişim aşamaları ise :İlk etapta darbe yemiş olan kasa değişim gerektiren telefon Acil Cep Servisi olarak tarafımıza getirildiği vakit uzman kadromuz ile büyük bir incelemeye alınmaktadır. Bu yapılmış olan inceleme sonucundan kadromuzca alınmış olan karara istinaden  telefon kasa değişimi yapılmayacak ise bu bilgi de telefon sahibine verilmektedir. Değişim kararı alınmış ise de bu karar telefon sahibine bildirilir hatta gün içerisinde telefonun değişim aşamaları telefon sahibine sürekli olarak bildirilmektedir. Telefon incelendikten sonra ise kasa telefonun yuvası olan iç bölümünden çıkarılmaktadır. Kasa çıkarıldıktan sonra bu iç bölüm yani yuva kısmı iyice, dikkatlice temizlendikten sonra yeni kasa o temizlenmiş olan yuva bölümüne yerleştirilmektedir.

Yapılan bu değişim, kasa değişimi sonrasında ise  kasa değişimi yapılmış olan Xiaomi telefon ilk günkü verimi ile de kullanılmaya başlanabilmektedir. Bu değişim ile alakalı olarak da doğacak olan herhangi bir problem oluştuğu takdirde tekrardan bünyemizce ilgilenmekte ve de eğer uygun görülür ise tekrardan telefon kasa değişimi ya da tamiratı yapılabilmektedir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
Xiaomi
Model
Kasa Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir