İndirim!

Xiaomi Mi 4 ekran değişimi

Xiaomi telefon modelleri özellik ve kullanıcı için yeni avantajlar içeriyor. Xiaomi Mi 4 ekran değişimi fiyatı sadece 250 TL’dir. Profesyonel bir şekilde işine adapte olmuş olan uzmanlar değişim sürecine sizin için avantajlı bir konuma getirmektedir. Uzman teknisyenlerin yapmış olduğu 45 dakikalık çalışma ile birlikte, ürünlerin ekran değişim süreci tamamlanmaktadır. Teslimat konusunda ise iki tarafı kargo ücreti ele alındığı zaman, 3 iş günü içerisinde telefonlar size ulaşmaktadır. Orijinal malzemeler kullanılır ve kırılmaz cam koruyucu ilavesi ile birlikte telefon size ulaşır.

Açıklama

Xiaomi Mi 4 Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 4 ekran değişimi süresi sadece 45 dakika gibi kısa bir zaman dilimidir. Bununla beraber sizden bu iş için talep edilen ekran değişimi fiyatı 200 TL olarak belirlenmiştir. 3 iş günü içerisinde değişim süreci tamamlanır ve telefon size ulaşır. Telefon bilgilerinizin kesinlikle silinmediğini ve korunduğunu bilmelisiniz. Onunla birlikte performansı korunacak olan telefon modelleri, özellikle dokunmatik hızı ile dikkat çekecektir.

Orijinal ürün kullanımları siz değerli müşterileri için iyi bir fırsat ve avantaj yaratmaktadır. Özellikleri ön cam kırıklarının tekrardan oluşmaması için, kırılmaz cam koruyucu desteği buradan mükemmel bir fırsat yaratmaktadır. Eğer hizmetten memnun kalmaz iseniz tereddüt halinde bile ürün hizmeti ücreti iadesi hakkınız bulunmaktadır.


6 ay boyunca sizi destekleyen acilcepservis teknik servisi onaylı ekran garanti kartı, gerçekten gönlümüze su serpen bir ayrıcalık olarak dikkat çekmektedir. Burada kullanıcı hatası olmadığı sürece teknik sorunlar ücretsiz olarak garanti kapsamında çözüme kavuşturulmaktadır. Özellikle kırık çatlak ve sıvı teması kullanıcı hatası olarak belirlenmiş durumlardır.

Teknik servisimizin son derece donanımlı ve güvenilir bir yapısı bulunmaktadır. Bununla beraber talep edeceğiniz hizmet boyutları, en avantajlı çözümlerle birlikte size yardımcı olacak imkânları yaratmaktadır.

Xiaomi Mi 4 Ekran Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Telefon ekran kırıklarının kullanıcı hatası olduğunu size hatırlatmak isteriz. Zaten yukarıda da belirttiğimiz gibi ekran kırıklarının garanti kapsamına girmediğini size söylememiz mümkündür. Eğer telefon kasko hizmetinden faydalanacak olursanız, elbette ki burada alacağınız hizmet boyutları daha farklı bir avantaj sağlayabilir. burada Xiaomi Mi 4 ekran değişimi ve diğer parça değişikliği ile ilgili konularda, alacağınız uzman desteği size en iyi şekilde cevap vermektedir.

Xiaomi Mi 4 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu konuda uzmanlarımızın becerikli yapısı dikkat çekmektedir. Zaten size bir video şeklinde hazırladığımız sunum ile birlikte, değişim hizmetinin boyutlarını ve sonuçlarını burada göstermek durumundayız. Acilcepservis resmi YouTube kanalı sayesinde detaylı ve avantajlı hizmetleri daha yakından görüp değerlendirebilirsiniz. Yıllardan beri güvenli çalışmalarıyla dikkat çeken Acil Cep Servis, kapsamlı hizmetleri ile beraber her zaman sizin için yardıma hazırdır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Mi 4 ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir