İndirim!

Xiaomi Mi 5 ekran değişimi

Uzman teknisyenler tarafından gerçekleşen Xiaomi Mi 5 ekran değişimi sadece 250 TL bir ücret olarak karşınıza çıkmaktadır. Uzman teknisyen ekibin donanımlı servis desteği ile birlikte sadece 45 dakikalık çalışması, değişim süreci için yeterli olmaktadır. Değişim işlemi tamamlanan ürün 3 iş günü içerisinde kargo dâhil olmak üzere size ulaşır. 6 ay Acilcepservis İLE  teknik servis ekran garantisi, siz değerli müşterileri için önemli bir fırsatı göstermektedir.

Açıklama

Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 5 ekran değişimi fiyatı rakam olarak 250 TL’ye gibi uygun bir ücreti göstermektedir. Değişim süreci ye 45 dakika olmakla beraber ürünün size ulaşması için 3 iş günü gereklidir. Ekran değişimi esnasında telefon bilgilerinizi kesinlikle korunduğunu size belirtmemiz gerekir. aynı zamanda dokunmatik hızı yönünden yapılan çalışmalarla birlikte orijinal ürünlerin size çok büyük katkısı olacaktır. Uzman servis desteği ile birlikte gerçekten profesyonel bir Xiaomi Mi 5 ekran değişimi süreci, güvenilir sonuçlarla size kolaylık sağlayacaktır.


Ekran kırıklarının tekrarlanmaması için kırılmaz cam desteği burada size verilen bir başka hizmet boyutunu göstermektedir. Eğer bu hizmetler konusunda bir tereddüt yaşayacak olursanız, paranız iade edilir. Buna mukabil olarak 6 ay acilcepservis teknik servisi onaylı ekran kartı desteği ile gerçekleşen garanti hizmeti, gerçekten insanlardan memnuniyet yaratmaktadır. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunların bu süreç içerisinde ücretsiz olarak çözüme kavuşturulması mümkün olmaktadır.

Teknik servis gerçekten güvenilir bir ortamdır ve buradaki çalışmalar profesyonel şekilde devam etmektedir. Düzenli bakım ve temizlik ile birlikte, 7/24 güvenlik kamera desteği buradaki çalışma performansını daha iyi bir şekilde ortaya koymaktadır.

Xiaomi Mi 5 Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekran kırıklarının hiçbir şekilde garanti kapsamına girmediğini biliyoruz. Özellikle de kullanıcı hatası olarak belirlenmiş kategori içerisinde buna benzer sorunların karşımıza çıkma ihtimali var. Eğer bu konuda ısrarcı olacak olursanız, kasko gibi önemli bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Kasko firmamızın bu konuda size sağlamış olduğu hizmetleri düzenli bir şekilde incelemeniz size daha iyi bir fikir verecektir. Böylelikle Acil Cep Servis ekran değişimi hizmetinin daha avantajlı sonuçlarını görebilirsiniz.

Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Peki Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?  : Uzman teknisyenlerin ekran değişimi konusunda gerçekten iyi bir bilgi altyapısı bulunmaktadır. Telefon modelinin kullanışlı sağlıklı uzun ömürlü olması için profesyonel ekiplerin üzerine çalışması çok önemlidir. Eğer bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz, sizin için hazırlamış olduğumuz YouTube kanalı gerekli fırsatları size gösterecektir.

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Mi 5 ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir