Xiaomi Mi 5 Plus ekran değişimi

Xiaomi Mi 5 Plus ekran değişimi fiyatı sadece 250 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzman teknisyenler 45 dakika gibi kısa bir sürede değişim sürecini tamamlar. Ürünün size ulaşması ise iki taraflı kargo hesaplaması ile sadece 3 iş günü bir zaman dilimi oluşturmaktadır. İşlem tamamlandıktan sonra 6 ay boyunca Acil Cep Servis teknik servis ekran garantisi sizin için iyi bir avantaj ortaya koyacaktır. Bu işleri ve hizmeti beğenmediğiniz takdirde, ürünleri iade etme şansına sahipsiniz.

Açıklama

Xiaomi Mi 5S Plus Ekran Değişimi Fiyatı

Ekran fırsatı gerçekten altyapısı güçlü bir firmanın desteği ve hizmeti şeklinde karşımıza çıkıyor. Burada 45 dakika süren bir hizmet ile birlikte ekran değişim süreci mümkün hale gelmektedir, bununla birlikte Xiaomi Mi 5S plus ekran değişimi fiyatı 350 TL bir rakam olarak karşımıza gelmektedir. 3 iş günü içerisinde ürüne sahip olmanız ve hemen kullanmaya başlamanız mümkün olmaktadır.

Değişim süresi boyunca gerçekten titiz bir çalışma anlayışı ortaya çıkıyor bilgileriniz korunuyor ve kesinlikle silinmiyor. Bununla birlikte dokunmatik hızlı ve parlaklık gibi önemli konularda hiçbir kayıp yaşamazsınız. orjinal ürün kullanımı ile birlikte başarılı bir çalışma burada size çok iyi sonuç vermektedir. Oradaki biz diğer avantaj ise 6 ay devam eden GSM iletişim onaylı ekran garanti kartı olacaktır bununla beraber dilerseniz memnun kalmadığınız hizmetin ücret iadesini talep edebilirsiniz. Garanti süresince kullanıcı hatası olmadığı sürece size gerekli teknik destek imkânı sağlanacaktır.

Sağlıklı ve güvenilir koşullarda ortaya çıkmış servis desteği güvenlik kameraları ile kontrol edilen ve güvenli bir şekilde dizayn edilen ortamı göstermektedir.

Xiaomi Mi 5S Plus Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekran kırıklarının garanti kapsamına girmediğini hatırlatmamız gerek. Kullanıcı hatası olarak nitelenmiş bu gibi durumlarda, garanti kapsamı geçerli olmaz. Yine de telefon kasko imkânı ile birlikte bu konu sizin için sunduğumuz hizmet ayrıcalıklarını gözden geçirebilirsiniz. Ücretsiz veya indirimli bir şekilde ekran değişimi avantajlarından faydalanmak adına, kasko firmamız bünyesinde bulunan sözleşme maddelerini inceleyip çözüme ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 5S Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi konusunda uzman olan teknik servis ekibi çok başarılı bir çalışma performansına sahiptir. Teknisyenlerin başarısı ve servis desteğinin kaliteli yapısı gerçekten burada çok iyi çözümler yaratmaktadır. Servis odanıza çekilmiş kaliteli video seçenekleri ile birlikte, daha detaylı görüntülerle bu konuda bilgi alabilirsiniz. GSM iletişim resmi YouTube kanalı detaylı bilgiler noktasında size yardımcı oluyor. Acil Cep Servis ile birlikte bu güvenilir ve avantajlı çalışmaların daha objektif sonuçlarını yakından görebilirsiniz.

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Mi 5 Plus ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir