Xiaomi Mi 5Pro ekran değişimi

Xiaomi Mi 5Pro ekran değişimi gerçekleşirken size çıkan maliyet sadece 250 TL’dir. Ekran değişim süreci 45 dakika sürmekle birlikte, teknisyenlerin başarısı burada göze çarpmaktadır. Ürünün size ulaşması ise iki taraflı kargo planlaması ile beraber sadece 3 iş günü olarak karşımıza çıkmaktadır. Telefon ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam desteği ile birlikte ürün size ulaşır. 6 ay boyunca Acilcepservisi ile teknik servis ekran garantisi buradaki avantajlı bir sonucu göstermek durumundadır. Dilerseniz memnun kalmadığınız hizmeti ücreti ile birlikte iade şansına sahip olabilirsiniz.

Açıklama

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 5 Pro ekran değişimi ücreti, piyasanın uygun koşullarını işaret ediyor. 250 TL gibi uygun bir rakam ile birlikte burada değişim hizmeti gerçekleşmektedir. Bu değişim hizmeti 45 dakika sürüyor. Telefonun elinize ulaşması ise geliş-gidiş kargo hesaplaması ile 3 iş günü gibi bir süreç ortaya çıkarmaktadır.

Değişim esnasında telefon bilgilerinizin kesinlikle korunduğunu belirtmek isteriz. Yüksek derecede performans ve güvenilir bir çalışma anlayışı ile birlikte, uzmanların değişim sürecinde size çok büyük kapısı bulunmaktadır. Değişim ile beraber dokunmatik ve ekran hassasiyeti aynen devam ediyor. orjinal malzemelerin kullanılması ise gerçekten burada önemli bir avantajı göstermek durumundadır. Değişim ile birlikte sonrasındaki süreçte hizmetten memnun kalmazsanız, ödediğiniz parayı tekrardan talep edebilirsiniz.

6 ay boyunca geçerli olan acilcepservisi onaylı ekran garanti kartı, arızaları tekrarlanması halinde size gerekli konuda fırsat sağlayacaktır. Elbette ki kullanım hatası olan kırık, çatlak gibi seçenekler garanti kapsamına girmemektedir.

Son derece profesyonel bir ortam ve 7/24 güvenlik kameraları ile takip edilen bir mekân, servis kalitesi için büyük önem taşıyor. Statik elektrikten arındırılmış ve mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş teknik servis desteği, burada güvenilir sonuçları en iyi şekilde ortaya koymak durumundadır olacaktır.

Xiaomi Mi 5 Pro Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekran kırıkları garanti kapsamına girmeyen arızalar olarak bilinmektedir. Kullanıcı hatası olarak belirlemiş olduğumuz kırıklar, bu sektörün garanti kapsamı dışında bulunmaktadır. Eğer yine de kırık ekran problemini garanti kapsamında görmek istiyorsanız, bu konuda kasko firmamız detaylarla birlikte size bilgi verecek ve yardımcı olacaktır.

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Değişimi uzman teknisyenler ve uzman servis desteğinin kalitesini göstermektedir. Bununla birlikte acilcepservis iletişim resmi YouTube kanalı, mevcut video görüntüleri ile birlikte ayrıntılı bir hizmet boyutunda size yardımcı olmaktadır. İletişim kurduğunuz takdirde Acil Cep Servis avantajı hizmet boyutlarını daha net ve ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Mi 5Pro ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir