Xiaomi Mi 5S ekran değişimi

Genel olarak başarılı bir Xiaomi Mi 5S ekran değişimi süreci sadece 45 dakika sürüyor. Ekran kırıklarının problem giderici çalışmalarında, özellikle 250 TL gibi uygun fiyatlı ekran sizin için iyi bir fırsat yaratmaktadır. İki taraflı ücretsiz kargo hizmetini temel aldığımız zaman, 3 iş günü içerisinde ürünler size kırılmaz cam takviyeli olarak ulaşmaktadır. 6 ay boyunca acilcepservis ile  teknik servis desteği, burada sağladığı ekran garantisi ile birlikte size yardımcı olmak durumundadır. Dilerseniz beğenmediğiniz çalışma sonuçlarını tekrar iade edebilirsiniz.

Açıklama

Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 5S ekran değişimi fiyatı sadece 250 TL gibi uygun bir ücret. Bununla birlikte uzman teknisyenler 45 dakika gibi bir süreçte değişim fırsatını ortaya koymaktadır. Ürünlerin size ulaşması ise 3 iş günü gibi kısa bir zaman dilimini gündeme getirmektedir. Telefon bilgileriniz korunarak işlemlerin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Telefonunuz sıfırlanmadığı gibi, tüm bilgiler bu işlem esnasında korunmaktadır.

Dokunmatik hızı aynen kalacak ve performansı korunacak telefon, gerçekten kullanıcısı için önemli bir avantajı ortaya koymak durumunda bulunacaktır. Ekran değişim konusunda bir tereddüt yaşadığınızda, ücret talebi yapabilirsiniz. Bununla birlikte 6 ay gerçekleşen Acilcepservisi onaylı ekran garanti kartı, ihtiyaç duyduğunuz süreçlerde size yardımcı olacaktır.

Son derece sağlıklı bir donanıma sahip teknik servis aynı zamanda yeterli ortamı ile birlikte başarılı bir performans oluşturmaktadır. Burada yapılan çalışmalar sonucunda ekran değişimi dâhil olmak üzere pek çok konuda profesyonel hizmet desteğini gözden geçirebilirsiniz.

Xiaomi Mi 5S Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ve kullanıcı hatası olarak belirlenmiştir bu sebepten dolayı ekran kırıklarının garanti kapsamına girmediğini buradan size hatırlatmamız gerekir. Yine de bu konuda kasko gibi avantajlı bir hizmet sonucundan istifade edebilirsiniz. Bu konuda kasko firmamız, oluşturduğu sözleşme maddeleri ile birlikte açıklayıcı bir bilgi sunmaktadır. Bu bilgileri takip etmek suretiyle sizde güvenilir bir hizmet boyutundan faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Güvenilir bir ekran değişimi çalışması için burada video ile örnekleri sunmuş durumdayız. Uzman servis desteği ve uzman ekiplerin katkısı ile birlikte, Acilcepservisi resmi YouTube kanalı bu konuda size gerekli desteği ve açıklayıcı bilgiyi sunmak durumundadır. Burada Acil Cep Servis ile istifade ettiğiniz bilgilerle birlikte telefon değişim sürecinde avantajlarını daha yakından görebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Mi 5S ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir