Xiaomi Mi 6 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 6 Pro ekran değişimi süresi olarak 45 dakika ücret olarak 350 TL olarak karşımıza çıkıyor. İki taraflı kargo ücretsiz hizmet düşünüldüğünde, 3 iş günü içerisinde ürün size ulaşmaktadır. Orijinal malzemeler kullanılır ve ekran koruyucu gibi takviye hizmetler burada ücretsiz olarak size sunulur. 6 ay devam eden Acilcepservis Ve teknik servis ekran garantisi ise burada müşteri memnuniyeti için önemli bir ayrıcalık yaratmaktadır. Memnun kalmadığınız hizmetlerin iadesi ve para iadesi mümkündür.

Açıklama

Xiaomi Mi 6 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 6 Pro ekran değişimi ücretleri ve kapsamlı garantili hizmet boyutları burada size 300 TL gibi bir rakam çıkarıyor. 6 ay boyunca Acilcepservisi teknik servis garantisi ücret içerisinde yer almaktadır. Ekran onarımı konusunda profesyonel bir şekilde çalışma kabiliyetine sahip olan firma teknisyenleri, 45 dakika içerisinde değişim sürecini tamamlıyor. Değişim süreci tamamlanmış ürünler ise 3 iş günü içerisinde size ulaşmaktadır.

Değişim sürecinde uzmanlar çok detaylı bir şekilde çalışmaktadır. Telefon bilgileriniz silinmez, telefonunu sıfırlanmaz. Bununla birlikte dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi konularda, herhangi bir zarar ortaya çıkmaz.

Esasında orjinal parça değişim süreci ile birlikte amacınıza ulaşabilir ve fırsatları gözden geçirebilirsiniz. Daha sonradan ekran kırıkları ve çatlak gibi problemlerin olmaması için, ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu burada sizin için hazırlanmış mükemmel bir fırsat ve hediye olarak kendini göstermektedir.

Telefonunuzun 6 ay süresince garanti kapsamı ile birlikte size teslim edilmesi mümkün olmaktadır. Acilcepservisi onaylı ekran garanti kartı, bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir unsur olarak kendini göstermektedir. Garanti süresi kapsamında kullanıcı hatası dışında kalan sorunların bertaraf edilmesi mümkün olmaktadır. Son derece özenle ve dikkatle hazırlanmış teknik servis ortamı, uzman teknisyenler eşliğinde çok iyi çözümler üretmeye devam etmiştir.

Statik elektrikten arındırılmış ve kusursuz bir şekilde dizayn edilmiş ortam, periyodik bir şekilde arınık edilmektedir. Böylelikle gerçekleşen değişim hizmetlerinin başarıya ulaşması çok daha kolay olmaktadır.

Xiaomi Mi 6 Pro Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kullanışlı bir telefonun uzun ömürlü olması için, garanti kapsamı çok önemli. Yine de kullanıcı hatası olarak gördüğümüz ekran kırıkları, garanti kapsamı dışında kalan bir konudur. Yani ekran kırıkları garanti kapsamına girmez. Yine de burada kasko avantajları ile birlikte bir değerlendirme yapabilirsiniz. Kasko firmamız ve burada mevcut bulunan sözleşme maddeleri kaliteli bir hizmet boyutunda size yardımcı olacaktır.

Buradaki değişim sadece ekran ile sınırlı değildir. Kasa, kamera, şarj soketi, hoparlör, mikrofon ve batarya gibi unsurların değişimi ile birlikte, orjinal parça desteği ve uzun süre kullanım avantajı karşımıza çıkmaktadır.

Xiaomi Mi 6 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Güvenilir çalışmalar ve ekran değişimi konusundaki avantajlar özellikle YouTube kanalı ile detaylı olarak karşınıza çıkıyor. Seslendirme desteği ile birlikte Acilcepservisi  resmi YouTube kanalı değişim sürecini detaylı bilgiler ile birlikte desteklemektedir ve hizmet olarak size sunmaktadır. Acil Cep Servis ile birlikte buradaki eşsiz ve önemli çalışmaların gerçekten makul ve avantajlı sonuçlarını burada görmeniz mümkün olmaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Mi 6 Pro Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir