Xiaomi Mi Max ekran değişimi

Xiaomi Mi Max ekran değişimi 45 dakika sürüyor ve fiyat olarak rakam 450 TL olarak karşımıza çıkıyor. Geliş-gidiş kargo hesaplaması ile birlikte, değişimi tamamlanmış telefonlar 3 gün içerisinde size ulaşmaktadır. Ürünler, cam koruyucu desteği ve aynı zamanda 6 ay boyunca Acil Cep Servis Ve iletişim teknik servis ekran garantisi ile size önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Beğenmediğiniz hizmeti iade etme hakkına sahipsiniz.

Açıklama

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi Max ekran değişimi fiyatı ve ücretler konusunda gerçekten içinizi rahatlatacak çözümler ortaya çıkıyor. Özellikle bu hizmet 250 TL gibi bir rakam göstermektedir. Bununla beraber 45 dakika süren değişim süreci hızlı ve güvenilir hizmetin avantajlı boyutları için gerçekten size önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Telefona tekrardan kavuşmanız için 3 iş günü, gidiş-geliş kargo hizmeti ile birlikte geçen sürücü göstermektedir.

Değişim esnasında bilgileriniz korunur ve silinmez. Bununla birlikte değişim süresince orijinal malzemeler kullanılarak telefonun kalitesi korunur. Ekran değişimi ile birlikte dokunmatik hassasiyeti ve hızı, yine hiç bir kayba uğramadan güvenilir bir kullanım şartı size avantaj sağlar. Ekran kırıklarının tekrarlamaması adına burada size kırılmaz cam koruyucusu hediye olarak sunulur. Telefona takılan bu unsur koruyucu bir özelliği temsil etmektedir.

Her türlü hizmeti değerlendirdiğiniz vakit memnun kalmazsanız ücreti iadesi hakkını hemen kullanabilirsiniz. Burada elde etmiş olduğunuz 6 ay geçerli olan acilcepservisi iletişim onaylı ekran garanti kartı, değişim suresinde hizmet talep eden insanların memnuniyetini ortaya koymak durumundadır. Kullanıcı hatası olmadığı sürece garanti kartı ihtiyaçlarınızı karşılamak için ve çözüm oluşturmak için size yardımcı olacaktır.

Her zaman kontrol altında tutulan teknik servis, güvenilir bir çalışma performansı sağlayan ortam olarak dikkat çekmektedir. 7/24 kameralarla takip edilen elektrostatik ortamdan arındırılmış muazzam bir servis desteği, buradaki çalışmaların daha yüksek performansa ulaşmasını sağlamaktadır.

Xiaomi Mi Max Ekran Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kullanıcı hatası olarak görülen ekran kırıklarının garanti kapsamına girmediğini hatırlatalım. Bununla birlikte kasko hizmeti ile beraber gerek değişim gerisi de tamirat noktasında indirimli ve ücretsiz hizmetler burada sizi en iyi şekilde anlatılmaktadır. Batarya, kasa, şarj soketi, mikrofon, hoparlör ve kamera değişim süreçleri konusunda, Acil Cep Servis yardımını talep edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi süreci, uzmanların gerçekleştirdiği pratik ve hızlı bir süreç. Bu konuda detaylı bilgileri almak adına özellikle acilcepservisi resmi YouTube kanalı size gerçekten güvenilir bir şekilde sonuç ve çözüm oluşturacaktır. Güvenceli bir adres ve hizmet boyutunun da sizin de Acil Cep Servis faktörünü görüp değerlendirmeniz çok önemli olacaktır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Mi Max ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir