Xiaomi Mi Note 2 Pro

Xiaomi Mi Note 2 Pro ekran değişimi 950 TL masraf çıkarıyor. Değişim süreci 45 dakika olsa da geliş giriş kargo hesaplaması ile 3 iş günü içerisinde telefona tekrardan kavuşabilirsiniz. Koruyucu kırılmaz cam desteği ve 6 ay devam eden Acil Cep Servisi iletişim teknik servis ekran garantisi, aldığınız hizmetin boyutlarını daha ileri seviyeye taşımaktadır. Memnuniyet duymadığınız hizmet iade edebilir ve ücretinizi tekrar alabilirsiniz.

Açıklama

Xiaomi Mi Note 2 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi Note 2 Pro ekran değişimi fiyatı aynı zamanda 6 ay devam eden acilcepservisi teknik servis garantisi ile birlikte, 350 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Makul fiyatlar ve güvenilir hizmet avantajı sayesinde, bu hizmetler güvenilir bir değişim sürecini ortaya çıkarmaktadır. 45 dakika içerisinde değişiklik yapılmaktadır. Telefon kargo ile işletmeye ve size ulaştığında, 3 iş günü gibi bir süreç telefonun tekrardan size ulaşması için yeterli olacaktır.

Değişim esnasında bilgileriniz silinmez, korunur ve telefonunuz kesinlikle sıfırlanmadan size tekrardan ulaşır. Parlaklık, hassasiyet ve dokunmatik özellikleri ise aynen korunmaktadır. Değişim esnasında kullanılan orijinal malzeme ve yöntemler, daha sonraki süreçte sizin avantajını da sonuçları oluşturmaktadır. Değişim sonrasındaki süreçte tekrardan ekran kırıklarını önlemek adına, kırılmaz cam koruyucu takılır ve ücretsiz olarak hizmet size sunulur. Bu aldığınız hizmetlerden memnuniyet duymamanız halinde ürün iadesi hakkınızı kullanabilirsiniz.

6 ay boyunca devam eden acilcepservisi onaylı ekran garanti kartı, oluşabilecek arızalar garanti kapsamında değerlendirilmesi için size yardımcı olmaktadır. Kullanıcı hatası dışında kalan tamirat ve bakım hizmetleri ile birlikte istekleriniz burada en iyi şekilde karşılanmaktadır.

7/24 güvenlik kameraları tarafından destekli bir şekilde ortaya çıkmış servis hizmeti, güvenilir hizmet boyutları için gerçekten büyük öneme sahiptir. Periyodik olarak arınık edilen ve cihaz güvenliği için sigortalı olarak ortam yaratan teknik servis garantisi, ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir.

Xiaomi Mi Note 2 Pro Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kişisel kullanım hatalarından dolayı kırılmış telefon garanti kapsamı dışında kalır. Kullanıcı hatası olarak gördüğümüz bu sorunlarda garanti kapsamını geniş tutmak isterseniz, telefon kasko sisteminden faydalanabilirsiniz. Kasko firmamızın özellikle de sözleşme maddeleri bu konuda detaylı bilgiler oluşturmuş ve size bu bilgileri sunmuştur. Hem ücretsiz sen de düşük ücretle ekran değişim fırsatlarından faydalanmak için, buradaki maddeleri gözden geçirebilirsiniz. Sadece ekran değil aynı zamanda kamera, kasa, batarya, şarj soketi, mikrofon ve hoparlör gibi parçaların değişimi, yine burada Acil Cep Servis farkı ile değerlendirilmektedir.

Xiaomi Mi Note 2 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi konusunda profesyonel ekipler ne yaptığını çok iyi biliyor. Uzman Xiaomi teknisyenleri başarılı performans ile birlikte yukarı çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların detaylarını görmek için, Acilcepservisi resmi YouTube kanalı buradaki video ile birlikte size destek sağlamaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi Mi Note 2 Pro” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir