İndirim!

Xiaomi Mi Note 4X ekran değişimi

Xiaomi Mi Note 4X ekran değişimi fiyatı 250 TL süresi 45 dakika olarak karşımıza çıkmaktadır. 3 iş günü içerisinde tamiri tanımlanmış telefon size ulaşmaktadır. Bu arada telefonun zarar görmemesi için, ücretsiz olarak kırılmaz cam koruyucu size sunulan hizmetlerden biridir. 6 ay güvenilir garanti hizmeti olarak karşımıza çıkan acilcepservisi  iletişim teknik servis ekran garantisi, hizmet boyutunu daha ileri seviyeye taşımaktadır memnuniyet duymadığınız hizmeti iade edebilir paranızı tekrardan alabilirsiniz.

Açıklama

Xiaomi Mi Note 4X ekran değişimi Fiyatı

Güvenli bir şekilde ekran değişimi yapıldığı esnada, burada müşterinin istekleri ön planda tutulmaktadır. Xiaomi Mi 4X ekran değişimi fiyatı koşulları, aynı zamanda 6 aylık iletişim teknik servis garantisi ile birlikte komple bir hizmet olarak değerlendirilmektedir. Bu değişim süreci ve 250 TL gibi makul fiyat avantajı ile beraber, bu imkânlardan hemen istifade etmeniz gerekmektedir.


45 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde değişim süreci tamamlanır. Eğer kendiniz gelemeyecek durumdaysanız, iki taraflı kargo hizmeti ile birlikte 3 iş günü içerisinde ekran değişimi yapılır ve ürünlerin size ulaşması sağlanır. Değişim esnasında yapılan çalışmalarda kesinlikle bilgileriniz korunur ve aynı zamanda telefon sıfırlanmadan tekrardan telefona sahip olmanız mümkün olmaktadır. Bir diğer önemli konu ise telefonun dokunmatik hızı ekran parlaklığı ve hassasiyetidir. Kullanılan orjinal parçalarla birlikte, bu saydığımız özellikler korunmuş olur.

Tekrardan telefonun kırılmaması veya çatlamaması için ekran koruyucu desteği ücretsiz olarak size sunulmaktadır. Tüm burada gerçekleşen hizmet boyutlarını gördüğünüz zaman, müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli bir konu olduğunu anlamak mümkün olacaktır. Eğer bu hizmetlerden memnun kalmaz iseniz veya herhangi bir tereddüdünüz bulunursa, ürün iadesi hakkı sizin için avantajlı bir süreç olabilir. Garanti kapsamını daha verimli hale getirecek sistem, 6 ay boyunca acilcepservisi  onaylı ekran garanti kartı ile destekleniyor. Bu şekilde içinizi rahatlatacak ve güvenilir bir garanti servis desteği, size imkân olarak sunulmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak için kullanıcı hatası dışındaki sorunların giderilmesi için harekete geçebilirsiniz.

Teknik servis gerçekten çok donanımlı ve modern bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile birlikte kontrol altında tutulmaktadır. Zararlı ve sakıncalı durumların ortadan kalkması, özellikle statik elektrikten arındırılmış bir ortamda çok iyi sonuç vermektedir. Sürekli arınık edilmiş bir ortamda teknisyenler başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Xiaomi Mi 4X Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Ekran kırıkları kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmez. Bu konuda daha kapsamlı bir hizmet almak istiyorsanız, kasko gibi önemli bir konuda yardım talep edebilirsiniz. Firmamız, özellikle bu konuda kasko şartlarını ve sözleşme maddelerini detaylı bir şekilde ortaya koymuştur. Bazen indirimli bazen de ücret ödemeden değişim fırsatları adına, kasko hizmetini değerlendirebilirsiniz.

Bununla beraber özellikle ekran gibi bir parçanın yanı sıra, kasa, kamera, batarya, şarj soketi, mikrofon ve hoparlör gibi malzemelerin değişimi konusunda da hizmetten faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Mi 4X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Yıllardan beri sağlıklı bir altyapı ile birlikte çalışmalarını sürdüren Acil Cep Servis, ekran değişim süreçlerinin başarıya ulaşması için gerçekten önemli görevler üstlenmiştir. Buradaki üst düzey hizmet teknisyenlerin becerisi ve detaylı hizmet boyutu ile birlikte, Acilcepservis iletişim resmi YouTube kanalı aracılığı ile net bir şekilde ortaya konmuştur.

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Mi Note 4X ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir