İndirim!

Xiaomi Note 2 ekran değişimi

Xiaomi Note 2 ekran değişimi fiyatı 950 TL. Değişim 45 dakika ve uzman teknik servisinin başarısı gerçekten burada dikkat çekiyor. 3 iş günü içerisinde değişim süreci tamamlanır ve ürün size ulaşır. Koruyucu ekran olarak bildiğimiz kırılmaz cam koruyucu telefonun ömrünü uzatan bir seçenektir. 6 ay boyunca devam eden Acilcepservis iletişim teknik servis ekran garantisi, hizmetin boyutlarını göstermektedir. Memnun kalmadığınız hizmeti iade edebilir paranızı tekrar alabilirsiniz.

Açıklama

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi Note 2 ekran değişimi ücreti aynı zamanda 6 ay Acilcepservisi iletişim teknik servis garantisi desteği ile birlikte yalnızca 250 TL olarak karşımıza geliyor. 45 dakika değişim süreci ortalama bir süre olarak karşımıza çıkarken, teknik servis desteğinin iki taraflı ücretsiz kargo hizmeti ile birlikte 3 iş günü içerisinde ürünü size teslim etmesi mümkün olmaktadır. Değişim esnasında bilgileriniz korunur, silinmez, telefonunuz kesinlikle sıfırlanmaz.

Dokunmatik hızı ve hassasiyeti konusunda bir kayıp yaşamadan değişim süreci orijinal malzemeler ile birlikte çok iyi sonuç oluşturmaktadır. Tekrardan ekran kırıklarının oluşmaması adına, kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak size sunulmaktadır. Burada garanti kapsamını en iyi şekilde değerlendirmeniz için, 6 ay boyunca iletişim onaylı ekran garanti kartı size sunulmaktadır. Kullanıcı hatası dışında kalan tamirat avantajları ile birlikte sorunlarınız çözüme ulaştırılmaktadır.

Teknik servisin güvenilir yapısı gerçekten güvenlik kameraları ile takip edilir ve 7/24 sürekli olarak kontrol altında tutulur. Statik elektrikten tamamen arındırılmış şekilde baştan sona kusursuz bir çizim ile iyi bir çalışma ortamı sağlanmaktadır.

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

 

Kullanıcı hatası olarak nitelenen kırık problemleri kesinlikle garanti kapsamı dışındadır. Yine de bu konuda garanti kapsamı daha geniş tutmak isterseniz, kasko firmamızın bu konuda size sağlamış olduğu hizmetleri sözleşme maddelerinden takip edebilirsiniz. Düşük ücretli veya ücretsiz ekran değişimi avantajları için, kasko çalışmalarımız size iyi bir sonuç vermektedir. Ekran ile birlikte, diğer parça değişimi süreçlerinde, örneğin batarya, şarj soketi, kamera, kasa ve mikrofon gibi değişim süreçleri, yine burada gerçekleşmektedir.

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Uygulamalı olarak ekran değişimi konusunda bilgi almak isterseniz Acilcepservisi iletişim resmi YouTube kanalı bu konuda size kolaylık sağlamaktadır Acil Cep Servis güvencesi ile birlikte buradaki uygulamaları görebilir ve daha sağlıklı hizmet boyutlarını buradan görüp değerlendirebilirsiniz

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Note 2 ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir