Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi

(1 Review )

Xiaomi Redmi 5   fiyatı 0 TL’dirAcilcepservis garantisi ile birlikte orijinal ürün kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından 1 ay boyunca garanti kapsamına girmektedir. Xiaomi Redmi 5   ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorunda (Kullanıcı hatası dışındakiler) garanti süresince uzmanlarımız ücretsiz olarak ekran değişimi işlemini yapmaktadır. Unutulmamalıdır ki 1 ay garanti dışında servisimiz ekstrem durumlar dışında yine yardımcı olmaktadır. Ekran değişimi sonrasında olarak koruyucu cam hediye edilmektedir.

Açıklama

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi

Marka: Xiaomi
Model:
Xiaomi Redmi 5
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

Son yılların yükselmekte olan telefon markası Xiaomi Redmi 5 ile ilgili yaşadığınız ekran problemlerini artık çok daha kolay bir şekilde çözebileceksiniz. Firmamız sizlere tüm modellerde orijinal parça ile ekran değişimi imkanı sunmaktadır. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızdan edinebilirsiniz.

İçerik

 

Orijinal Parça ile Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 5 markasına ait piyasada onlarca model bulunuyor. Bu modellerden bazılarına ait orijinal ekranlar artık üretilmese de pek çoğu için orijinal parçalar bulmak mümkündür. Bu kapsamda firmamız da orijinal parça kullanarak sizlere en iyi sonuçları vermek için çalışmaktadır. Yan sanayi ürünü olan parçalar kullanılması durumunda istenilen verim elde edilemediği gibi çok kısa süre içerisinde ekranın yeniden kırılması gibi durumlarla karşılaşmak söz konusu olabilmektedir. İşte buna müsaade etmemek amacıyla tüm ekranları orijinalleri ile değiştirmekteyiz.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi için öncelikle sahip olduğunuz modele ait orijinal ekran temin edilir. Sonrasında ise eski ekran yerinden sökülür. Genellikle ekranlar ile birlikte kasalar da değiştirilmektedir. Ancak kasada bir problem yok ise sadece ekran değiştirerek de sorunun çözülmesi sağlanabilir. Bu nedenle uzman personellerimizin yapacakları ilk inceleme son derece önemlidir. Tüm bu işlemler aynı gün içerisinde sonuçlandırılarak sizlere teslimi yapılabilir. Yaşanacak yoğunluğa göre ve parsça temininin zorluğuna göre bu süre uzayabilir. Ancak personellerimiz tarafından gerekli bilgilendirmeler sizlere yapılacaktır.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Fiyatı

Kaliteli ve garantili bir şekilde hizmet sunan firmamız aynı zamanda en uygun Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi fiyatı ile de yüzlerinizi güldürüyor. 400 ile 1.000 lira arasında değişen ekran fiyatları sizleri yeni bir telefon alma ihtiyacından kurtaracak ve uzun yıllar boyunca aynı telefonu kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kırılmaz cam ilavesi de yaparak telefonunuzun daha da dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda da personellerimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Firmamızın sizlere sunacağı fiyat tekliflerine işçilik  dahildir. Dolayısıyla ilave herhangi bir ücret ödemeniz söz konusu olmayacaktır.

Onarım Süresi

Günümüzde telefonlar elimiz ayağımız kadar önem kazanmıştır. Hiç kimse telefonundan bir an bile ayrı kalmak istemiyor. Bu yüzden sizlere en kısa sürede hizmet vermek için azami gayret gösteriyoruz. Tarafımıza teslim ettiğiniz cihazınız en kısa sürede onarılacaktır. Aynı gün içinde cihazınızı bize bırakıp yapılmış bir şekilde geri almanız mümkündür. böylece telefonunuzdan uzak kalmazsınız ve işleriniz de aksamaz.

Firmamız tarafından sunulan hızlı hizmetler sayesinde diğer firmalar arasında öne çıkmaktayız. Sizin de işiniz aceleyse, telefonunuzdan uzak kalmak istemiyorsanız, işim bir an önce hallolsun diyorsanız bizimle çalışmalısınız. 

Ekran Değişimi Sonrası Kullanıcı Deneyimi

En önemli hususlardan birisi ekran değişimi yaptıktan sonra kullanıcıların yaşadıkları deneyimlerdir. Bu konuda yapılan geri dönüşler ışığında değerlendirmek gerekirse kullanıcılar yeni ekranlarından son derece memnun kalmaktadırlar. Kullanış deneyimi açısından ilk günkü gibi bir his veren ekranlar ile telefonu daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Dokunmatiğinde ya da herhangi bir aksamında sorun meydana gelmesi de söz konusu olmayacaktır. Ayrıca Xiaomi Redmi 5 ekranının değiştiği de hiçbir yerinden anlaşılamayacaktır. Zira telefonun kasası da orijinal olarak değiştirilmiş olacaktır. Herhangi bir çatlak veya yapıştırma izi dahi kalmayacaktır.

Sizlere sunmuş olduğumuz yeni ekranlar firmamız tarafından garantili olarak sunulmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir sorun yaşamanız söz konusu olmayacaktır. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız bu doğrultuda hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Sizler de mutlu müşteri ailemize dahil olmak istiyorsanız sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve her daim destek isteyebilirsiniz.

Firmamızdan destek istemek için illa ki aynı şehirde olmanıza da gerek yoktur. Eğer güvenilir ve sağlam bir şekilde telefonunuzun yapılmasını ve size teslim edilmesini istiyorsanız bizlere her yerden ulaşabilirsiniz. Son olarak belirtmek isteriz ki firmamızı tercih etmeniz durumunda ekran değişimi sonrasında herhangi bir veri kaybınız olmayacaktır. Tüm resimleriniz ve belgeleriniz aynıyla sizlere teslim edilecektir.

Xiaomi Redmi 5   Ekran Değişim Fiyatı

 

 

Acil Cep Servis olarak tüm marka ve modellerin ekran değişim hizmetlerinin yanında bakım ve onarım, garantili değişim bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçip, anlık bilgi alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi fiyatı 1 ay telefon tamiri teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran, ön cam dokunmatik alan, dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmaktadır.

Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 1 ay telefon tamiri imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Acil Cep Servis garantisi kapsamında oldukça titiz ve verdiği sözün arkasındadır. Ekranlarınız değişimden sonra “kırılmadığı sürece” bir sorunla karşılaşıldığında tekrar ücretsiz onarım hakkını müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak bunu web sitemizden de alenen ilan ederek, verdiğimiz hizmetimize güvenerek gönül rahatlığı ile bu durumun geçerliliğini de garanti etmektedir. Sizlere sağladığımız garanti kapsamında bir durum olduğunuz zaman mutlaka firma yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Güvenlik nedeni ile cihazlarınızın tamir, onarım bilgileri kendi sistemimizde bulunduğu için değişimlerde sorun yaşayan müşterilerimizin cihazlarının tamir süresini görebilmekteyiz ve garanti süresi kapsamında olan cihazların tekrar ücretsiz bir şekilde onarılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle garanti belgenizi de aksi bir durum için mutlaka saklayınız.

Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo’yu arayarak sadece 406864844 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak hesap numaralarımızdan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

TEL : +90 534 392 72 86
GSM : +90 543 787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.
Tel: 0534 392 7286
Email: destek@acilcepservis.com


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00
Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 5]
Telefon Tamiri
Xiaomi Redmi 5  Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Yazı Adı
Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Açıklama
Günümüzde telefonlar elimiz ayağımız kadar önem kazanmıştır. Hiç kimse telefonundan bir an bile ayrı kalmak istemiyor. Bu yüzden sizlere en kısa sürede hizmet vermek için azami gayret gösteriyoruz. Tarafımıza teslim ettiğiniz cihazınız en kısa sürede onarılacaktır. Xiaomi Redmi 5
Yazar
Yazar
Acil Cep Servis Hizmetleri
Firma Logo

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi için 1 inceleme

  1. Acil Servis Servis

    Gayet Başarı

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir