ACS-058586

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

(1 Review )

Yaşamımızca oldukça sık olarak kullandıklarımız cep telefonları yaşamımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Öyle ki  sosyal yaşamımızı, iş yaşamımızı, günlük yaşantımızı telefonlar aracılığı ile yapar hale gelmiş bulunmaktayız. Bu kadar sürekli kullanılmakta olan, insanların elinden düşmeyen akıllı cep telefonları elbette ki bir takım aksilikler doğuracaktır. En büyük , hepimizin yaşadığı sorun, aksilik ise yaşanan şarj sorunudur. Bu kadar sık olarak kullanılmakta olan telefonlar çok büyük bir şarjın yetmemesi gibi bir sorun yaşamaktadır. Ve bunun yanı sıra bu yetmeyen şarj sorununa ek olarak şarj soketinin bozulması, extra doğan bir sorun olarak önümüze gelmektedir.

Açıklama

Şarj soketi bozulması ise ilk etapta telefonun şarj edilmesi probleminin fark edilmesi halinde yapılması gereken sağlam olan şarj aletinin kullanılarak bir çeşit deneme yapılmasıdır. Bu deneme sonunda telefon hala şarj etmiyor ise sorunun şarj soketinden kaynaklandığı fark edilmektedir. Aslında şarj soketinden kaynaklanan problem bir anda ortaya çıkmaz. Zaman içinde fark edilmesi gerekmektedir. İlk olarak temassızlık olarak kendini gösteren şarj soketi sorunu bu noktada bizler olan teknik servislere gösterilmelidir. Şarj soketinin bozulma sebepleri ise telefonların içinde nem algılanması, telefonun ağır bir madde ile darbe görmüş olması ve de telefonun sert bir zemine çarpması gibi etkenler gösterilebilmektedir.

Şarj soketi değişimi sonrası ise ACİL CEP SERVİSİ olarak bünyemizde çalışmakta olan uzman, tecrübeli kadromuzca bu değişim yapılmaktadır. Bu yapılan değişim son teknoloji olan aletler ile gerçekleştirilmektedir. Ve de değişim yapılır iken son derece hassas, dikkatli ve de titiz şekilde hareket edilerek teslim edildiği gün içerisinde telefon değişimi, şarj soketi, yapılarak da telefon sahibine telefon teslim edilmektedir. Her hangi bir problem yaşanması halinde de bizlere tekrardan başvurabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Xiaomi
Model
Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Xiaomi Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir