ACS-058588

ZTE Batarya Değişimi

Bataryalar akıllı mobil cihazların, güç kaynağıdır. Dolayısıyla bataryanın hasar görmesi, cihazın işlevini yerine getirememesi anlamını taşır. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak akıllı mobil cihazlarda, bataryanın şişmesi söz konusu olabilmektedir. Bunun yanı sıra darbelerde, sıvı temasında bataryanın ömrü dolmamış olsa bile yaşanacak kısa devreler işlevsizliği beraberinde getirir. Bataryalar ile gerekli kontroller yapılmadığında ve değişim süre dolmuş bataryalarla ısrarla çalışıldığında, cihazın patlamasına kadar gidebilecek sonuçlar oluşur. Kullanıcı açısından sadece ekonomik bir kayıp değil yaralanmalar sonucunda manevi bir kayıp söz konusu olabilmektedir.

Açıklama

Acil cep servis olarak, cihazlarınızın batarya sorunlarını, orijinal yedek parça değişimleri ile gideriyoruz. Cihazlarda kullanılan yan sanayi yedek parçalar, sorunun çözülmemesine ya da kısa süre sonrasında tekrarlamasına sebebiyet verdiğinde, orijinal yedek parçalarla bu durumun önüne geçiyoruz.

Acil cep serviste işlem görmüş tüm marka ve modellerdeki akıllı telefonlar, firmamız garantisi altındadır. Bakım onarım işlemi tamamlanmış hiçbir cihaz, uzman teknik ekibimiz tarafından test edilmeden kullanıcıya ulaştırılmaz. Aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız ya da herhangi bir gerekçeyle sorunun giderilmediğini düşünürseniz, müşteri destek ekibimiz ile mutlaka irtibata geçiniz.

Orijinal yedek parça değişimi işlemi yapılan hiçbir cihaz, yazılım bazında bir işleme tabi tutulmaz. Bu anlamda cihazın tamir işlemi öncesinde sahip olduğu dahili ya da harici hafızada kayda alınmış verilerinin kaybı yaşanmaz. Müşteri talebi olması halinde bakım işlemi gören cihazlara format işlemi de yapılabilmektedir.

Acil cep servis garantisi ile işlem gören tüm marka ve model akıllı cep telefonlarının, Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargolar aracılığı ile gönderimi sağlanır ve cihaz tamiri kimin adına fatura edildiyse, onun adına gönderim işlemi gerçekleştirilir. Detaylı bilgi ve destek için irtibata geçiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
ZTE
Model
Batarya Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ZTE Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir