ACS-058587

ZTE Ekran Değişimi

Tüm akıllı mobil telefonlar, tasarımcılar tüm işlemleri dokunmatik komutlar vererek yapabildiğimiz ekranlar tasarlamışlardır. Bu anlamda, akıllı cep telefon akranları, olabildiğinde, dayanıklı olarak üretilir. Çünkü ekranda herhangi bir nedenle meydana gelebilecek hasar, cihazların işlevini tam anlamıyla yerine getirememesi anlamına gelir. Akıllı telefonlarda ekran problemleri, darbelere ve düşürmelere bağlı olarak gelişebileceği gibi, sıvı teması sonucunda da gerçekleşebilmektedir. Böyle bir durumda cihazın ekran değişiminin orijinal yedek parça ile gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde mevcut olan sorun, devam edebilir ya da maliyetli bir tamir işleminden kısa bir süre sonra ekranın yaşadığı problem tekrarlayabilir.

Açıklama

Acil cep servis olarak tüm marka ve modellerde olduğu gibi ZTE marka cep telefonlarının tüm modellerinde ihtiyaç duyular orijinal yedek parça değişimini gerçekleştirebilmekteyiz. Firmamızda yapılan tüm işlemler garanti, firmamız garantisi altındadır. Tamirat işlemi sonrasında denemesi yapılmayan hiçbir cihaz, kullanıcılara ulaştırılmaz. Uzman teknik ekibimiz tarafından deneme işlemi yapılmış olan, cihazlar, tamir işleminin adına fatura edildiği kişiye teslim edilir. Bu sayede cihaza dair transfer sürecinde oluşabilecek kayıp çalıntı gibi durumların önüne geçilmesi hedeflenir.

Müşteri talebi olmadığı takdirde hiçbir cihaza format işlemi gerçekleştirilmez. Tüm marka ve modellerde orijinal yedek parça değişimi işlemi, donanımsal bir müdahale olarak gerçekleşir. Yani cihazlarınızın, tamir işlemi öncesinde depolanmış kişisel verileriniz ile hiçbir ilgisi yoktur. Tamir işlemi sonrasında verilerinizi kaybetmezsiniz.

Uzman ekibimiz ve müşteri odaklı hizmetimiz ile, siz değeli müşterilerimizin akıllı cep telefonlara dair yaşadıkları her türlü problemde sağladığımız destek ile yanınızdayız. Vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmazsanız, y da herhangi bir sebeple sorunun giderilmediğini düşünürseniz, mutlaka müşteri destek ekibimiz ile irtibata geçebilir, detaylı onarım ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
ZTE
Model
Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ZTE Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir