ACS-058589

ZTE Kasa Değişimi

Akıllı cep telefonları ile alakalı düşme ve darbe gibi olumsuz durumlar yaşandığında takdirde, cihazın hasar göreceği ilk yer kasasıdır. Akıllı mobil cihazların kasalarında meydana gelen hasarlar ilk etapta cihazın estetik görünümünü bozacaktır. Cihaz kasasında meydana gelen problemler sadece estetik açıdan zarar vermez. Kasaya bağlı olarak işlevini yerine getiren, parçalarında çalışmasının da önüne geçer. Böyle bir durumda yapılması gereken işlem cihaz kasasının değişiminin yapılmasıdır.

Açıklama

Parça değişimi işlemlerinde genel manada dikkat edilmesi gereken nokta ise orijinal yedek parça değişiminin sağlanmasıdır. Herhangi bir marka ya da modelde, cihazın orijinal parça değişimi işlemi gerçekleştirilmediği takdirde, cihazda söz konusu problemin tekrarlanması ya da problemin çözülememesi gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Bunun yanı sıra cihazın değişime ihtiyacı olan parçası orijinal yedek parça ile değiştirilmediği takdirde cihazın pahası da düşecek, orijinal bütünlüğü bozulacaktır.

Acil cep servis olarak cihazınızla ilgili yaşadığınız tüm yedek parça sorunlarında ihtiyacınız olan desteği vermeye hazırız. Tüm yedek parçaların değişimini belirttiğimiz nedenlere bağlı olarak, sorunun tam anlamıyla çözülebilmesi için, orijinal yedek parça değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Tamiri tamamlanan cihazlarınızın tamamı Türkiye geneline gönderilebilmektedir. Anlaşmalı kargolar aracılığıyla cihazın fatura edildiği kişiye gönderim sağlanarak, kargo sürecinde kayıp ve ya çalıntı gibi durumların engellenmesi hedeflenmektedir.

Kasa değişimi işlemi yapılan, ZTE marka cep telefonlarına donanım bazında bir müdahale söz konusu olmaktadır. Donanımsal müdahaleler, cihazların fiziksel parçaları ile ilgili bakım, onarım ve orijinal yedek parça değişimi işlemlerini kapsamaktadır. Bu anlamda, cihazınızın tamir işlemi esnasında format işleminin gerçekleşmesi gibi bir durumu olmaz. Müşteri talebi olmadığı takdirde cihazlara format işlemi yapılmadığı için, depolanmış olan verilerinizin kaybı gibi bir durumla karşılaşılmamaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
ZTE
Model
Kasa Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ZTE Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir