ACS-058590

ZTE Şarj Soketi Değişimi

(1 Review )

ZTE marka cep telefonlarında ve diğer tüm akıllı mobil cihazlarda şarj soketi ile ilgili yaşanan problemler, telefonunuzun işlevini yerine getirmesine engel teşkil etmektedir. Şarj soketi hasarları genel manada cihazının yüksek akımda bir elektriğe maruz kalması, sıvı temasına bağlı olarak yaşanan oksitlenmeler, alınan darbeler, uygun olmayan şarj aletlerinin kullanılması gibi durumlar nedeniyle meydana gelir.

Açıklama

Böyle bir durumla karşılaşıldığında problemin tam anlamıyla çözülmesi için, orijinal parçalarla çalışılması hayati önem taşımaktadır. Telefonun üretici firması tarafından piyasaya sürülen orijinal yedek parçaların dışında, yan sanayi bir ürünle gerekli işlem gerçekleştirildiğinde, cihazın orijinal bütünlüğünün bozulması gibi bir durumla karşılaşılabileceği gibi, söz konusu problemin tekrar etmesi de olası bir hal alabilir.

Acil cep servis garantisiyle, bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilen tüm cihaz ve modellerde olduğu gibi ZTE marka cihazların tüm modellerinde de, üretici firma tarafından piyasaya sürülen orijinal yedek parçalarla çalışırız. Bu anlam da tüm bu problemlerin önüne geçilmiş olur.

Bunun yanı sıra firmamızda bakım onarım işlemi gören hiçbir cihazın müşteri talebi olmadığı takdirde, format işlemine tabi tutulmaz. Parça değişimi işlemleri, donanımsal müdahalelerdir. Bu sebeple tamir işlemi öncesinde, dâhili ya da harici depolama aygıtında bulunan verilerinizin kaybı söz konusu olmaz.

Tamir işlemi gerçekleştirilen tüm cihazların, Türkiye’nin her yerine gönderimi mevuttur. Cihaz tamirinin fatura edildiği kişi adına, gönderim gerçekleştirilir. Anlaşmalı kargo firmaları tarafından transfer işlemi gerçekleştirilir ve alıcı dışında ikinci bir kişiye teslimat yapılmaz.

Tamir işlemi sonrası uzman teknik ekibimiz tarafından kontrolleri sağlanmamış cihazların kargo süreci başlatılmaz. Herhangi bir nedenle almış olduğunuz hizmetten memnun kalmadığınız takdirde, müşteri destek ekibimiz ile irtibata geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
ZTE
Model
Şarj Soketi Değişimi

ZTE Şarj Soketi Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“ZTE Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir